|
![](http://dpliss.at.ua/22.png) |
Головна | Реєстрація | Вхід |
|
Вітаю Вас Гість | RSS |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2022 » Лютий » 16 » В єднанні наша сила!
12:59 В єднанні наша сила! |
Згідно Указу Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи консолідації українського суспільства», колектив ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» на чолі з директором Іваном Кирилюком, долучився до Всеукраїнського заходу. Гімн України, підтриманий всіма членами колективу, лунав в усіх структурних підрозділах та стінах лісгоспу. «Нам потрібен мир!- сказав Іван Кирилюк, - саме він є запорукою щасливих родин, розвиненої економіки, впевненості в завтрашньому дні. Будь сильним! Захисти свою країну! Лісівники – єдині!»
![](/foto/foto/2222/0-02-05-277b4119413e2758287cf903e8b6c81c1d4bcdb206.jpg)
![](/foto/foto/2222/0-02-05-ebeb435d93394d1e93f1e60e0958df2ced902a5385.jpg)
|
Переглядів: 297 |
Додав: lishosp
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
Директор |
Кирилюк Іван Іванович |
|
|