Сьогодні, 09 серпня 2021 року, на базі ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» проведено виїзну нараду за участю начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка та першого заступника-головного лісничого області Павла Золотого. Також участь в нараді взяли директор лісгоспу Іван Кирилюк, провідні спеціалісти підприємства, лісничі, представники місцевої преси та телебачення.
Розпочали нараду з проведення технічного огляду автотранспорту Ярмолинецького гаража. В Ярмолинецькому лісництві (лісничий Анатолій Жилюк) побували на зоні відпочинку. Оглянули територію Ярмолинецького нижнього складу (майстер Микола Динько). Переїхавши в Городоцьке лісництво (лісничий Сергій Садовий) оглянули контору лісництва, теплиці, представлений транспорт. В кварталі 76 вид.11- 1,1га – лісосіка в процесі розробки. Оглянули лісові культури різного віку та догляд, що проводиться за ними - механізований та ручний. Побачили власне виробничий процес заготівлі тріски паливної. На розсаднику лісництва оглянули посіви насіння дуба звичайного. В кварталі 51 вид.22 на площі 1.0га проводиться вирощування дубу «в шубі з відкритою головою». Перестійні ясеневі насадження оглянули в кварталі 51 вид.33. В ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Городоцький» оглянули насадження, середній вік яких понад 105 років.
В Вишнівчицькому лісництві (лісничий Павло Кучер) побували в теплицях та біля парників. Оглянули насадження квартала 63 вид.5 (віком понад 95 років), де проводилась вибіркова санітарна рубка. Схилили голови біля Пам`ятних знаків Небесній Сотні та загиблим лісівникам.
Підводячи підсумок проведеної наради, директор підприємства Іван Кирилюк подякував керівникам всіх задіяних структурних підрозділів за проведену роботу – адже наша щоденна клопітка праця сьогодні, дасть можливість через роки, наступним поколінням, побачити бажаний результат і ним користуватись.
Начальник Хмельницького управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко відмітив, що відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків, досвід в поєднанні з молодістю та прагненням до вагомих результатів і щире вболівання за спільну справу – дають вагомий результат в нашій роботі. Лісівнича справа розвивається, фахівці шукають практично доцільні шляхи вирощування та догляду лісових культур. І саме сьогоднішні лісівники втілюють в життя запропоновані науковцями пілотні та дослідницькі проекти – удачі , Вам, в нелегкій щоденній справі.
|