20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Щорічно, в цей день колектив ДП «Ярмолинецьке лісове господарство вшановує пам`ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів до пам’ятних знаків, що знаходяться на території кожного лісництва. Всі території біля пам’ятних знаків впорядковані, поновлені огорожі, поставлені лавочки, встановлено скульптуру Матері Божої. В хвилині мовчання, під державним прапором, лісівники схилили голови… Про пролиту кров нагадують червоні квіти та запалені лампадки.
«З сумом та скорботою згадуємо ті буремні дні. Вони стали черговою трагічною сторінкою в історії українського народу. Нехай ця весна принесе радісні новини про мир в наші родини, щоб Ті дні та людські жертви не були марні!» - сказав директор лісгоспу Іван Кирилюк.
![](/foto/foto/2222/0-02-05-d215d0ccee2d7cd9f665b679091af3b73ee427797e.jpg)
![](/foto/foto/2222/0-02-05-e9c36453078fcf06edb645fe0d84c8cafc3485231c.jpg)
|