![](/foto/0-02-05-3bb416e48d085155f4374d91e8d495d677dced9da3.jpg)
Для виконання Програми побічного користування на 2018 рік в ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» проводяться роботи по збору ягоди суниці лісової. Згідно розробленого графіку ягоду привозять до придбаної сушильної камери, де вона проходить обробку та складується у відповідних умовах для зберігання сушеної продукції. З 100 кг суниці отримуємо 15-16 кг сушеної продукції.
Також лісівники збирають чебрець, кропиву, бузину, чистотіл, цвіт
...
Читати далі »